yukarı
Öneri, Şikayet, Soru ve Teşekkür

Öneri, Şikayet, Soru ve Teşekkür Formu

KAPAT ×

Şirketimiz hakkında ne düşündüğünüzü aşağıdaki form ile gönderiniz... Her türlü görüşe açığız...

Gönder

İkram Turizm Kültür Turları
İkram Turizm

Hakkımızda

1993 yılının sonbaharında Türkiye’de Hac ve Umre yapmak isteyenlere daha kaliteli hizmet sunmak maksadıyla dört ortak tarafından, İstanbul’da kurulmuş ve faaliyetine başlamıştır.

O yıllarda, amatör bir ruh ile sektöre giriş yapan firmamız, üstlendiği organizasyonlardaki başarılarının yanında, sayıları sürekli çoğalan, birbirinden değerli dost ve müşterilerinin gösterdiği teveccüh sayesinde, bugün Hac ve Umre organizasyon sektörünün lokomotiflerinden biri olarak kabul edilen, lider kuruluş seviyesine yükselmiştir.

İkram Turizm Seyahat Acentası T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nda, A grubu 2529 belge numarası ile kayıtlıdır. Acenta merkezi İstanbul’da olup, Türkiye genelinde temsilci ve Bayileri ile birlikte her türlü seyahat organizasyonu yapan bir firma konumunda çalışmalarını sürdürmektedir.

Özellikle uzman olduğumuz bir alanımız var. “ Hac ve Umre ”

İkram Turizm Hac ve Umre organizasyonlarına ilave olarak, yurt dışı kültür turları da organize etmeye başlamıştır. Kudüs ve Bosna gibi eski Osmanlı topraklarına seyahat planlayanlara da hizmet vermekteyiz. İkram Turizm, özellikle hiçbir ticari kaygı gözetmeksizin ve sadece sahip çıkılması adına Kudüs turlarına ağırlık vermektedir.

Kurulduğu günkü amatör ruhu hiç kaybetmeden misafirlerine hizmet etmeyi kendine düstur edinen İkram Turizm, kutsal topraklara götürdüğü hacı ve umrecilere Allah’ın misafirleri gözü ile bakmakta ve o topraklara gidenlere hizmet etmeyi bir şeref saymaktadır.

İkram Turizm, Türkiye genelinde anlaşma yaptığı yetkili temsilci ve satış acentaları ile hizmet ağını devamlı genişletmektedir.

İkram Tur, "Dostunuz" olarak, Türkiye'de bir marka olmanın avantajlarını sizlerle paylaşacak bir hizmet yelpazesi ve ağına sahiptir. İkram Turizm, IATA, TÜRSAB, MÜSİAD üyesidir. Kurulduğu günden beri güler yüzlü ve dostane hizmet anlayışını kendine şiar edinen İkram Turizm zamanın gereksinimlerini de göz ardı etmemiş ve 2007 yılından itibaren IATA’ya üye olarak Dünya’nın her noktasına uçak bileti satış yapma yetkisi almıştır. Bu bağlamda Yurt Dışı ve Yurt İçi Uçuşlarınızda uçak bileti hizmeti vermekten kıvanç duymaktadır.

Hedeflerimiz ve çalışmalarımız kaliteli, her zaman hatırlanacak bir hizmet sunmak üzerinedir. İkram Turizm kurulduğu günden bu yana yüzbinlerce misafire seyahat hizmeti vermiştir. Bizler, her zaman misafirlerimizin düşünce ve beklentilerini dikkate almaktayız. Misafirlerimizin otel, uçak, rehberlik hizmetleri ve ziyaretler gibi organizasyonumuzun genelinden olan memnuniyetleri her geçen yıl artmakta ve buna bağlı olarak bizim de her yıl hizmet verdiğimiz misafir sayımız da artış göstermektedir.

Çalışma tarzımız sağlamcı ve dinamiktir. Misafirlerimizin memnuniyeti bizim gururumuzdur. Hizmet verdiğimiz bütün misafirlerimizin memnun kalacak şekilde seyahatlerini tamamlamalarını sağlamayı hedefliyoruz. Hatırlanacak kadar özel, Kur’an ve sünnete uygun, aynı zamanda geleneklere sadık bir umre ve hac ibadeti yapmanızı sağlamak da amaçlarımızdandır.

“Dua, Dostluk Ve Hizmetinize Talibiz”

Bu slogan ile çıktığımız yolda, “Bereket Azdadır, İsraf Haramdır İktisat Bitmez Tükenmez Bir Hazinedir” sözünü ticaretimizde düstur edindik. Gayemiz, İkram Turizm var oldukça bu hizmeti, sizlere ve sizden sonraki kuşaklara da sunmak ve hizmetlerimizi ilk günkü heyecan ve ruhla devam ettirmektir.

Saygılarımızla

İkram Turizm Seyahat Acentası

hakkimizda, ikram turizm, kültür turlari

Eposta adresinizi kaydedip yenilik ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.
Her hakkı saklıdır. İzinsiz içerik kullanılamaz.
© 2016 www.ikramkultur.com
sosyal medyasosyal medyasosyal medyasosyal medyaTemsilci Kodu
8503400482
1.147 sn.